Registration for the following teams has been received and confirmed for the 2020 soccer tournament:

Grade Level Division Parish/Church/Organization Head Coach Name
1st Grade Boys Our Lady of Providence N/A
1st Grade Boys St. Michael the Archangel Michael Gallagher
1st Grade Girls Immacolata Matthew Eilerman
1st Grade Girls Our Lady of Providence N/A
1st Grade Girls St. Gabriel the Archangel Vince Irwin
1st Grade Girls St. Justin the Martyr Andy Stann
1st Grade Girls St. Margaret of Scotland Carrie Redd
1st Grade Girls St. Michael the Archangel Erica Weihe
2nd Grade Boys Holy Redeemer Michael Byrne
2nd Grade Boys Our Lady of Providence N/A
2nd Grade Boys St. Ambrose Dan Smith
2nd Grade Boys St. Gabriel the Archangel Jeff Knitter
2nd Grade Boys St. Michael the Archangel Jon Givens
2nd Grade Boys St. Raphael the Archangel Matt Stawizynski
2nd Grade Girls Incarnate Word Bryan DePriest
2nd Grade Girls Our Lady of Providence N/A
2nd Grade Girls St. Gabriel the Archangel Mike Erdtmann
2nd Grade Girls St. Michael the Archangel Thea McLain
2nd Grade Girls St. Raphael the Archangel Matt Fuhr
3rd Grade Boys Immacolata Richard McIntosh
3rd Grade Boys Our Lady of Providence N/A
3rd Grade Boys St. Gabriel the Archangel Mike Kunderman
3rd Grade Boys St. Justin the Martyr Andy Stann
3rd Grade Boys St. Justin the Martyr Leighton Wassilak
3rd Grade Girls Our Lady of Providence N/A
3rd Grade Girls St. John Paul II Larry Ruemker
3rd Grade Girls St. Michael the Archangel Jen Laue
4th Grade Boys Holy Redeemer Michael Wazlawek
4th Grade Boys Holy Redeemer Nathan Tilford
4th Grade Boys Immacolata Ryan Eisenbeis
4th Grade Boys Our Lady of Providence N/A
4th Grade Boys St. John Paul II Kevin McDaniel
4th Grade Boys St. Michael the Archangel Joe DeBoer
4th Grade Boys St. Michael the Archangel Jim Klozowski
4th Grade Boys St. Simon Bryan Lind
4th Grade Girls Holy Redeemer Michael Byrne
4th Grade Girls St. Ambrose Niki Cusumano
5th Grade Boys Our Lady of Providence N/A
5th Grade Boys St. Margaret of Scotland Tom Andrews
5th Grade Boys St. Michael the Archangel Joe Porter
5th Grade Girls Our Lady of Providence N/A
5th Grade Girls St. Gabriel the Archangel Marco Angeli
5th Grade Girls St. Paul (Fenton) Kara Schicker
6th Grade Boys St. Gabriel the Archangel Ben Strickler
6th Grade Boys St. Michael the Archangel Patrick Powers
6th Grade Girls Mary Queen of Peace Mike Travers
6th Grade Girls St. Ann Brian Hendrick
6th Grade Girls St. Gabriel the Archangel Tom Price
6th Grade Girls St. Michael the Archangel Robb Wilson
7th Grade Boys Holy Infant Mike Morris
7th Grade Boys St. Gabriel the Archangel Marco Angeli
7th Grade Boys St. Michael the Archangel Jason Hiatt
7th Grade Boys St. Michael the Archangel Joan Upperman
7th Grade Girls Holy Infant Matt Crecelius
7th Grade Girls Mary Queen of Peace Ryan Moore
7th Grade Girls St. Justin the Martyr Andrew Niles
7th Grade Girls St. Michael the Archangel Robb Wilson
8th Grade Boys Seton Regional Mike Donovan
8th Grade Boys St. Michael the Archangel Joe Moore
8th Grade Boys St. Simon Tony Randazzo
8th Grade Girls St. Gabriel the Archangel Rachael Moebes
8th Grade Girls St. John Paul II Rich Bardgett
8th Grade Girls St. Margaret of Scotland Tom Reitenbach
8th Grade Girls St. Michael the Archangel Keith Peters

Last update: 8 pm, July 1, 2020